На території Запорізької обласної клінічної лікарні облаштували вертолітний майданчик, який зможе приймати гелікоптери санавіації.

Вертолітний майданчик — частина проєкту медичного науково-практичного та навчального ХАБу Південного Сходу України, який реалізується на базі Запорізької обласної лікарні.

-Гелікоптерний майданчик облаштувала власним коштом компанія Мотор-Січ, вони ж забезпечуватимуть чергування гелікоптерів. Протягом 3х хвилин від виклику гелікоптера він буде в обласній лікарні.
Нам давно був необхідний такий майданчик, адже Запоріжжя один з центрів транспланталогії в Україні. Крім того це обласна лікарня, яка до того ж знаходиться на перетині державних автомобільних шляхів — сюди потрапляють найтяжчі найскладніші пацієнті, ті які потребують найбільшої кількості компетенції, зусиль, ресурсів, і швидкість вкрай важлива. Поява вертолітного майданчика – це крок до відродження сан авіації в Україні, — розповів директор обласної лікарні Ігор Шишка.

Нагадаємо, за програмою президента України «Велике будівництво», обласна лікарня модернізується. Вже відкрито сучасне приймально-реанімаційне відділення, завершується термомодернізація, триває створення першого в Україні медичного хабу.