У Мелітополі добігає завершення реконструкція загальноосвітньої школи №15. Наразі роботи виконана вже на 90 відсотків — утеплено і пофарбовано фасад, замінено вікна, відремонтовано покрівлю та інженерні мережі, закінчуються оздоблювальні роботи всередині будівлі,  повідомляє «Индустриальное Запорожье»..

Школу реконструюють за програмою Президента України «Велике будівництво». Об’єкт вартував 65 млн грн, це кошти Європейського інвестиційного банку та Міністерства розвитку громад і територій України.

У школі навчатиметься 1080, у 36 класах.

Гордість школи – оновлений спортзал. Тут встановили вентеляційну систему, спеціальну м’яку підлогу, що не дасть дітям травмуватися. А на подвір’ї школи спортивну спрямованість підтримує футбольне поле з грунтовим покриттям, бігові доріжки, як на міському стадіоні, і баскетбольний майданчик.  Тренуватися і грати тут зможуть і жителі мікрорайону. Також планується, що шкільний актовий зал буде використовуватися і громадою для проведення різних зборів і заходів.

Класи школи теж зроблено за сучасними технологіями – встановлені рекуператори, які дозволять забезпечувати вентиляцію повітря в будь-який час року. Навчальні кімнати будуть обладнані інтерактивними дошками та іншим обладнанням, необхідним для якісного отримання знань. Також в школі з’явиться два «зелених» класи — місця, де діти зможе займатися під відкритим небом.