У дев’яти населених пунктах Запорізької області облаштовано  спортивні майданчики, за президентською програмою «Активні парки». Такі локації для масових занять спортом облаштували у Запоріжжі, Бердянську, Енергодарі, Мелітополі, Токмаку, Вільнянську, смт Веселе, с. Роздол та Новинській сільській громаді. Запорізька область серед лідерів виконання цієї програми, яка реалізується в нашій та кількох сусідніх областях як пілотний проект.

Особливість таких «Активних партій» в тому, що тут можна займатися з віртуальними наставниками. Відскакувавши спеціальний QR код за допомогою смартфона, можна буде отримати персонального тренера. В ролі тренерів виступатимуть провідні українські зірки спорту і сцени.  Тренування і тренери варіюватимуться в залежності від фізичних здібностей і підготовки учасника тренування. Організатори проекту обіцяють, той хто пройде всі рівні, від початківця – до постійних занять, в якості бонуса отримає віртуальне тренування з президентом України Володимиром Зеленським. Відповідне відео-заняття голова держави вже записав.

Наступним етапом стане відкриття ще 18 таких активних парків в області, роботи з їх облаштування вийшли на завершальну стадію. Загалом заплановано встановити 67 таких локацій в кожній громаді – розповів сьогодні під час наради з представниками громад голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.