До початку нового навчального року українські школи мають перейти на нову систему шкільних меню, розроблену під патронатом дружини Президента України, Олени Зеленської. Втім не всі запропоновані страви відповідають реаліям, зазначають у департаменті освіти у науки Запорізької облдержадміністрації.  Про це розповіла сьогодні заступниця директора Департаменту освіти і науки ОДА Олена Сороченко. Як приклад навела салат з сирого буряка, який діти їстимуть навряд чи.

Тож у запорізькому департаменті освіти планують  створити робочу групу на рівні області, яка вивчить рецептури, внесе свої зауваження та пропозиції і надішле їх до столиці. До роботи планують залучити експертів з дитячого харчування,  кращих кухарів 6-го розряду та шефів топових ресторанів. Олена Сороченко зазначила, що подібну роботу проводять і в інших областях України.

Нагадаємо, нещодавно Олена Зеленська  презентувала концепцію оновленого дитячого меню, яке планують впровадити з 1 вересня наступного навчального року. Воно містить 160 страв, які будуть використовувати, щоб зробити раціон учнів  більш збалансованим і різноманітним.