Сьогодні голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, під час свого традиційного брифінгу звітував про економічні підсумки роботи регіону, у першому півріччі 2021 року.

За словами голови ЗОДА за результатами січня-червня цього року у  Запорізькій області на 7.3% виросла промисловість,  цей показник навіть кращий ніж в середньому по Україні, де за перше півріччя показники промисловості покращилися на 2.2%.

В результаті Запорізька область додала до державного бюджету  5 млрд 142 млн , а це майже на 47% більше ніж торік, зокрема перевиконання склало 1 млрд 642 млн.

Протягом першого півріччя до місцевих бюджетів надійшло  7 млрд 288 млн 700 тисяч гривень, це складає 108,9% затвердженого плану. Перевиконання склало 600 млн грн

Обласний бюджет перевиконаний майже на 19 %. На найближчій сесії обласної ради буде розподілено додаткові надходження в розмірі  217 млн грн на найбільш важливі проекти, які реалізуються сьогодні в Запорізькій області.

Перевиконання бюджетів дає можливість впевненіше дивитися у майбутнє. Все що будується і розвивається сьогодні в області обов’язково маж бутим підкріплено фінансово. Надходження додаткових коштів дозволить розподілити їх на найближчих сесіях для реалізації соціально-важливих об’єктів, — зазначив голова ЗОДА Олександр Старух.