Через карантинні обмеження в Запорізькій області припинено перевезення за 212 міжміськими маршрутами, а перевезення за довідками здійснюється на 110 приміських маршрутах.

Що стосується міського транспорту у Запоріжжі, з 16 квітня, тобто від завтра, замість часових обмежень перевезення здійснюватимуть за довідками.

У Мелітополі та Енергодарі повністю зупинено регулярні перевезення, а підвіз працівників здійснюється самими підприємствами.

Крім того, у ЗОДА наголосили, що місцевій владі в межах їх компетенції доручено забезпечити оформлення та видачу довідок встановленого зразка, які дають право на проїзд в міському та приміському громадському транспорті особам, які потребують медичного супроводу.

«Ми маємо потурбуватися про те, щоб люди, у яких є хронічні хвороби, і в період карантину отримували якісну медичну допомогу. Хворі мають вчасно та без перешкод доїжджати до лікарень. Тому необхідно забезпечити їх всіма необхідними документами та завчасно поінформувати», — підкреслив керівник облдержадміністрації Олександр Старух.  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *