У Запорізькій області вже відкрито 9 локацій для занять спортом у рамках програми президента «Активні парки —  локації здорової України». Днями чергова відкриється у  Бердянському парку Молоді. Загалом по області відкриють 67 таких локацій, розповів голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух,   перебуваючи з робочою поїздкою у Бердянському районі.

Кожен охочий, будь-який пересічний громадянин, який забажає позайматися спортом, може прийти до такого майданчику, взяти свій смартфон та, відсканувавши спеціальний QR- код, отримати допомогу професійних спортсменів у виконанні тих чи інших спортивних вправ.

Олександр Старух особисто перевірив, як працює цей онлайнсервіс, та відзначив його простоту і корисність для відвідувачів спортивної локації.

Також до очільника області звернувся мешканець м. Бердянськ та запропонував своє бачення роботи спортивних локацій. Голова облдержадміністрації зазначив, що всі ініціативи спільноти будуть розглянуті та внесені до зауваження місцевим органам влади.

—  Активні парки дозволять залучати молодь до занять спортом. Спортивні локації працюють досить просто, та через свій телефон кожен охочий може обрати для себе вид спорту та тренера. Також, окрім активних парків, у кожній громаді планується створити парки дозвілля. Люди зможуть як займатися спортом, так і відпочивати. Але для цього громади мають виявити зацікавленість та активність. Для кожного мешканця громади мають бути створені гідні умови життя, — відзначив Олександр Старух.