У Запорізькій облдержадміністрації під керівництвом заступника голови ОДА Едуарда Брутмана  відбулося робоче засідання регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів. Частина цих об’єктів стали учасниками програми Президента України “Велике будівництво”.

На порядку денному — робочі, але не менш важливі питання ефективного перерозподілу коштів між проєктами задля якомога скорішого завершення будівництва пріоритетних об’єктів. Так, на підставі проведеного аналізу темпів освоєння коштів територіями та з урахуванням пропозицій вирішили перерозприділити близько 400 тисяч на ремонт дитсадка “Ластівка” у Мелітополі з метою його скорішого закінчення.

Нагадаємо, що Запорізькій області у 2021 році з ДФРР надійшло 144 млн грн на реалізацію 12 інвестиційних програм. По 6 об’єктах роботи йдуть за графіком. Восени розпочнуть реалізовувати проєкти з відновлення водоводів та реконструкції системи зрошення. 

Три проєкта вже завершили. Це: ремонт школи-інтернату №7 у Запоріжжі, реконструкція школи “Інтелект” у Кушугумі та будівництво стадіону в смт. Комишуваха. Всі ці об’єкти стали учасниками програми Президента України “Велике будівництво”.