На Запоріжжі, за програмою президента України «Велике будівництво» триває ремонт автомобільних шляхів, одночасно і відновлюють дорожню інфраструктуру. Зараз триває капітальний ремонт 2-х штучних споруд, які є складовою міжнародного транспортного коридору категорії Е-58

Зокрема в рамках проведення капітального ремонту автодороги міжнародного значення М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на Таганрог),км 592+000 – км 604+086 проводяться ремонт двох мостів, на км 599+522 та км 599+850, які проходять через струмок р. Зелена в с. Червоне Поле, Бердянського району.

Зокрема, ці штучні споруди було побудовано у 70 — 71роках ХХ сторіччя. Треба зазначити, що з того часу і до тепер капітальний ремонт мостів не виконувався. Тож на сьогодні, технічний стан споруд оцінений, як обмежено працездатний.

Міст на км 599+522 сягає 10 м. Станом на 5 серпня там вже проведено роботи з демонтажу існуючих прогонових будов.Зараз ведуться такі роботи: Влаштування фундаменту; Влаштування монолітних насадок; Влаштування монолітних шафових стінок та відкрилків; Влаштування забивних паль; Розчистка русла.

Міст на км 599+850 має довжину  22,7 м. На сьогодні там  проведено роботи з демонтажу перехідних плит правого проїзду. Триває влаштування перехідних плит по правому проїзду; Влаштування монолітної плити по правому проїзду; Влаштування водовідведення; Підготовчі роботи для влаштування асфальтобетонного покриття проїзної частини дороги по правому проїзду;

Служба автомобільних доріг Запорізької області звертає увагу, що на час виконання робіт з капітального ремонту рух громадського автотранспорту буде здійснюватися у реверсному режимі.

Будьте уважними в місцях проведення робіт — дотримуватись швидкісного режиму та звертайте увагу на попереджувальні знаки.