В рамках комплексних заходів до покращення медичної галузі регіону, в Запорізькій області з’явиться 17 новеньких сільських амбулаторій. Більше половини з них вже готові – розповів вчора під час брифінгу голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.

Очільник області розповів, що днями  завітав до села Семенівка, що на Мелітопольщині та оглянув хід робіт з будівництва нової сільської амбулаторії групової практики, яка реконструюються за програмою «Велике будівництво».

Сільська амбулаторія у Семенівці — багатостраждальний об’єкт. Будівництво розпочали ще у 2018 році, але ще й досі не завершили. Завдяки зусиллям керівництва обласної державної адміністрації роботи нарешті вдалося зрушити з мертвої точки.

Нині на об’єкті виконано улаштування несучих стін та перегородок з газобетону, підлогу і відмостки, встановлені внутрішні інженерні мережі. Ведуться підготовчі роботи з монтажу покрівлі та улаштування дверей і вікон. Підрядник обіцяє завершити будівництво до кінця року.

-На початку року ми провели аудит та з’ясували, що в області 17 таких довгобудів. Наразі більше половини об’єктів завершені. До кінця року мають завершити і цей медзаклад, щоб лікарі отримали комфортні умови роботи, а місцеві мешканці — якісні медичні послуги, — прокоментував ситуацію Олександр Старух.

Сільський медзаклад будується за кошти державної субвенції та співфінансування з обласного бюджету. Очільник регіону Олександр Старух повідомив, що після закінчення всіх робіт обласна влада разом з місцевою громадою почнуть шукати можливості забезпечення амбулаторії новим сучасним обладнанням.

У новій амбулаторії працюватимуть двоє лікарів сімейної медицини. Для їх зручності в приміщенні,  крім медичних кабінетів, обладнають і кімнати для їх проживання.