При ремонті та будівництві інфраструктурних об’єктів у Запорізькій області, влада нерідко зустрічає недобросовісних підрядників, які затримують а то й взагалі гальмують виконання робі. З останніх прикладів – ремонт обласної школи вищої спортивної майстерності та приймального відділення токмацької районної лікарні. Аби надалі не виникало таких проблем, і нечесні підрядні організації не вигравали тендендери на державні гроші, у в Управлінні капітального будівництва Запорізької області в січні створили список недобросовісних підрядників в сфері будівельних та ремонтних робіт.

У майбутньому за аналогією з Міністерством розвитку громад і територій хочуть обмежити доступ юридичним і фізичним особам з цього списку до проведення тендерів, про це розповів голова запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, сьогодні під час прес-конференції.

Ще в січні в УКСі створили список недобросовісних підрядників. Ми будемо намагатися за зразком Мінрегіону включати цих недоброчестних підрядників до тендерної документації, так щоб їх не залучали. Щоб ці фірми і люди, які несвоєчасно і неякісно будують, у нас нічого не робили і не працювали. Нехай знаходять собі інше місце, — наголосив Олександр Старух.