За програмою програми Президента України “Велике будівництво” продовжується реконструкція дошкільного навчального закладу № 24 (“Ластівка”) що в місті Мелітополь.

Заклад обіцяє стати одним з найбільш сучасних та комфортних в області – наприклад, тут облаштують теплу підлогу, а декор на зовнішніх стінах будівлі створюють дизайнери. Крім того, “Ластівка” матиме головний вхід з просторим холом, якого тут ніколи не було — аби батьки могли очікувати на дітей, його добудували.

Сьогодні роботи на об’єкті виконані на 40 %. Вже завершені демонтажні роботи, влаштування внутрішніх інженерних мереж водопостачання, каналізації, опалення та електропостачання, утеплені цоколь і фасад. Всі “чорнові” роботи завершені на 80 %, підрядники переходять до облицювання. Тепер влаштовують стяжки, штукатурять внутрішні стіни, проводять монтажні роботи по влаштуванню теплої підлоги у приміщеннях першого поверху.

Загальна вартість реалізації проєкту — 24 млн 766 тис. грн., з яких 21 млн 141 тис. грн. Мелітополь отримав від Державного фонду регіонального розвитку.

— Раніше на цих площах було два навчальних заклади — дитсадок № 24 та початкова школа № 17. Після об’єднання НШ зі школою № 1 ми прийняли рішення розширити дитсадок. Тут збільшиться кількість груп, завдяки чому після реконструкції дошкільний навчальний заклад зможе прийняти не тільки діток з дитячого садку № 24, а й з д/с № 6, — розповів під час візиту на об’єкт міський голова Іван Федоров.

Міський голова зазначив, що дитячий садок відкриється для відвідування маленьких вихованців вже у кінці жовтня — на початку листопада.