Наступного тижня у Мелітополі відкриється оновлена дитячо-юнацька спортивна школа №3, яка була реконструйована за програмою Президента України «Велике будівництво».

За внутрішнім та зовнішнім оснащенням, а також функціональним наповненням, ця спортшкола стане кращою в Україні – переконані  у Мелітополі.

Щоб оновлений спортивний об’єкт став справжнім домом для спортсменів ще на етапі проектування реконструкції школи всі поради і побажання збирали, як у тренерів, спортсменів, так і у батьків. Тому ДЮСШ №3 дивує не тільки сучасним дизайном, але і своєю функціональністю. Гордістю спортшколи став ігровий зал для баскетболу і гандболу, який буде сертифікований для проведення ігор міжнародного рівня.  По-новому виглядає гімнастичний зал з дзеркалами, сучасної вентиляцією і додатковими обігрівачами.

До відділень, які вже працювали в школі, додалися ще три. Більш того, навколо спортшколи працюватиме три спортивні поля і тренажерний зал під відкритим небом. Нині тут вже обладнані ігрові багатофункціональні поля з сучасним покриттям для ігор у футбол, баскетбол, гандбол. Поруч розташовано оновлений ​​майданчик з тренажерами. Попереду будівництво поля для пляжних видів спорту: волейболу, футболу і навіть сумо.

Сьогодні для пляжного волейболу єдине поле розташоване в Мелітополі в першій спортшколі. У Запоріжжі таке є тільки в критому приміщенні. А, в основному, такі поля територіально розміщені у моря або річки. А, щоб пляжне поле було в центрі міста, такого в Україні немає. У Мелітополі буде, — розповів RIA-Мелітополь начальник управління фізичної культури та спорту мелітопольскої міськради Андрій Жорняк.