Служба автомобільних доріг у Запорізькій області веде ремонт на ділянці дороги національного значення Н-15 Запоріжжя — Донецьк, за програмою президента України «Велике будівництво».

Наразі, на ділянці від межі Дніпропетровської області в напрямку м. Запоріжжя, загальною протяжністю 18,8 км, стартували роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття.
Паралельно з цим тривають роботи з фрезерування та зі стабілізації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг».
Комплекс робіт передбачає повістю відновити зруйновані ділянки, влаштувати укріплення основи методом регенерації, влаштувати вирівнюючий та верхній шари асфальтобетону, виконати усі заходи з безпеки дорожнього руху, відновити узбіччя.
Всі етапи технологічного процесу виконання робіт на об’єкті знаходяться під контролем фахівців відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторії Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.
Довідково: Дорога Н-15 є транспортним коридором між двома великими промисловими областями: Запорізькою та Донецькою. Це дає можливість здійснювати промислові, сільськогосподарські та пасажирські перевезення.