Мультиспортивний фестиваль «Ярмарок спорту» вже сім років проходить у Запорізькій області. Свято має гасло «Обери свій спорт», а його мета — комунікація між спортивними колективами регіону, та жителями області, аби заохотити якомога більше запоріжців до занять спортом та фізичною активністю.

Цього року свято захід вперше вийшов за межі обласного центру — за ініціативи громадської спілки «Асоціація спортивних організацій» та за підтримки  Енергодарської міської ради і Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької ОДА, перший «Ярмарок спорту» відбувся в Енергодарі

Голова правління Асоціації спортивний організацій Антон Карнаух відкриваючи фестиваль зазнаяив, що давно мріяв вивести «Ярмарок спорту» за межі Запоріжжя. Запуск регіонального проекту планували ще два роки тому, втім завадив карантин. Нарешті фестиваль почав свою подорож містами Запорізького краю.

Вітаю всіх спортсменів, їх батьків, тренерів та всіх хто поділяє цінності здорового способу життя. Для мене дуже велика честь сьогодні бути тут,  і бути причетним до спортивних заходів в вашому славному місті. Для мене Енергодар справжнє місто спортивної слави – такі імена, як Володимир Манзуля, Володимир Сидоренко, Людмила Бабак, Раїса Топоркова, знають в усій Україні! Я дуже вдячний всім, хто доклав зусиль для того, щоб зробити сьогоднішнє свято, особливо Олегу Багнічу та Станіславу Тілініну, народному депутату Юлії Яцик, і ще багатьом партнерам які допомогли, організувати фестиваль. «Ярмарок спорту» — свято що зближує людину і спорт! – зазначив під час відкриття першого Ярмарку спорту в Енергодарі  голова правління Асоціації спортивних організацій Антон Карнаух.

У «Парку Перемоги» понад 400 учасників знайомили городян зі 35-ма видами спорту та фізичної активності! Десяток локацій на спортивних майданчиках, галявинах, тренажерах і навіть на воді,  вирували спортивним розмаїттям. Гості свята могли познайомитися з видами спорту не просто як глядачі, а випробувати їх на дотик —  долучитися до квестів, конкурсів, майстер-класів та відкритих тренувань. Під час «Ярмарку спорту» також пройшли змагання з сумо, міні-футболу, волейболу та стрітболу. Також під час урочистої частини відзначили кращих працівників галузі фізичної культури і спорту Енергодару.