Оріхівським районним судом Запорізької області відкрито провадження за позовом Запорізької обласної прокуратурої, про повернення державі земельної ділянки природно-заповідного фонду ботанічного заказника місцевого значення «Балка Бабакова», загальною площею 2 га вартістю 6 млн грн, про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура.

Встановлено, що відповідна земельна ділянка заказника всупереч вимогам законодавства передана громадянину у приватну власність для ведення особистого селянського господарства, а останнім надано її в оренду суб’єкту господарювання для вирощування сільськогосподарської продукції. Раніше  прокуратура вже зверталась до суду щодо повернення іншої земельної ділянки, яка розташована в межах зазначеного заказника.

Для довідки: Балка Бабакова — ботанічний заказник місцевого значення, розташований на території колишнього Оріхівського району Запорізької області, на північ від села Мала Токмачка. У балці ростуть рідкісні рослини, зокрема, занесені в Червону книгу тюльпан дібровний і ковила Лессінга