До Дня  незалежності України в Запорізькій області  мають завершити будівництво всіх 17 сільських амбулаторій, які розпочали ще у 2018 році. Роботи на більшості об’єктів виконано на 90 %, але вони зупинилися через те, що місцеві громади не знайшли фінансування своєї частки, яку мали внести за умовами догвору. Обласна влада прийняла рішення виділити необзідні кошти з обласного бюджету.

-Ми рухаємося до сесії обласної ради, де будуть виділені всі необхідні кошти для завершення будівництва. Проблем із цим немає. Але керівники громад також мають не сидіти, склавши руки. Хай приведуть до ладу території навколо амбулаторій, висадять квіти, рослини. Гарно має бути не лише всередині медзакладу,  але й зовні. Для цього не потрібні великі кошти. Іншу обласна влада візьме на себе, – зазначив Олександр Старух.

Нові амбулаторії принесуть до села нову якість медицини. Тут можна буде здати всі аналізи та оперативно отримати результати, проконсультуватись у лікаря,  пройти діагностичні та маніпуляційні процедури тощо.