У Запорізькій області добігає завершення ремонт автотраси Н-23 «Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя», що проходить в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

За час проведення реконструкції на ділянці у 10 км  було влаштовано верхній шар покриття із щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші.

Наразі на ділянці тривають роботи з укріплення узбіччя, влаштування з’їздів і примикань та встановлення дорожніх знаків. Також фахівці компанії проводять облаштування зупинок громадського транспорту. Незабаром розпочнеться встановлення бар’єрного огородження та нанесення дорожньої розмітки. Завершити роботи планують на початку червня 2021 року.

Довідка: Траса Н-23 — автомобільний шлях національного значення. Дорога має протяжністю 255,8 км та проходить через густонаселені районні центри Кіровоградщини, Дніпропетровщини та Запоріжжя. Дорога вже багато років потребувала ремонту через численні ями, напливи та колійність. За останні 50 років на ділянках траси у Запорізькій області проводили лише аварійні ремонти.

В рамках програми Президента України «Велике будівництво», ремонт автошляху Н-23 на ділянці км 272+849 – км 282+880 від Запоріжжя до межі з Дніпропетровською областю  було розпочато одним із перших у поточному сезоні.

Упродовж двох місяців будівельники  повністю відновили дорожнє полотно та виконали значний комплекс супутніх робіт, що включав в себе  розчищення придорожньої смуги від чагарників та дрібнолісся; фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття;  перевлаштування слабкої основи на окремих ділянках;  влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного покриття по всій протяжності ділянки;  відновлення водопропускних труб;  влаштування водовідведення з проїзної частини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *