Зараз в Україні триває реорганізація митної служби. Невдовзі буде створено єдину юридичну особу із територіальними підрозділами, один з яких з’явиться у Запоріжжі.

Подробиці сьогодні обговорив сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Старух та в.о. керівника Дніпровської митниці Держмитслужби Олексій Мужевий.

Запорізька область — це стратегічний регіон. Тут завжди була одна з найпотужніших в Україні митниць та значні обсяги експорту. Нам вдалося зберегти приміщення та кадровий потенціал, тож маємо гарні перспективи, щоб повернути клієнтів із інших регіонів, — зазначив Олексій Мужев.

Минулого року наша область посіла 3 місце за виробництвом промислової продукції та 4 місце – за експортом. На Запоріжжі є потужна база для діяльності митної служби, зокрема, міжнародний аеропорт, морський порт, оновлені автошляхи міжнародного та національного значення.

Олександр Старух зазначив, що обласна влада допоможе оновленій службі налагодити комунікацію із промисловими підприємствами.

— Ми всіляко підтримуємо такі ініціативи. Наявність окремої митниці дозволить ефективніше працювати із великими підприємствами та наповнювати бюджет. Після вирішення всіх організаційних та кадрових питань ми запросимо наших промисловців та ознайомимо їх із новими правилами і процедурами роботи, — наголосив посадовець.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *