Розвиток спортивної інфраструктури – один з пріоритетів обласної влади. Про це розповів голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, сьогодні під час прес-конференції.

Голова області розповів, що взяв участь у  форумі «Україна 30», де Президент презентував програму «Здорова Україна», яка буде діяти в усіх регіонах. Мета комплексу заходів, передбачених програмою —  доступність і популяризацію здорового способу життя, розвиток спортивної інфраструктури в громадах, безбар’єрність спорту для всіх людей.

-Окрім медичної галузі здоров’я людей- це дотримання певного способу життя. І щоб менше людей потрапляло в лікарню, треба вживати заходів, аби  менше українців хворіло, — розповів голова ЗОДА Олександр Старух, — Розвиток спортивної інфраструктури серед  пріоритетних завдань обласної влади. В рамках президентської програми  «Велике будівництво» вже цього року в області буде відкрито басейн у запорізькій ШВСМ, льодову арену у Мелітополі, маємо закінчити реконструкцію стадіонів у Василівці та Комишувасі. Крім того Зараз працюємо над реалізацією 125 спортивних майданчиків у великих містах  всіх громадах області.

Вже найближчими днями в рамках програми «Здорова Україна» в Запорізькій області відкриють дев’ять «активних парків» -у Запоріжжі, Бердянську, Енергодарі, Мелітополі, Токмаку, Вільнянську, смт Веселе, с. Роздол та Новинській сільській громаді. Загалом таких локацій створять 67. Фішка активного парку, в тому, що відскакувавши QR код за допомогою смартфона, можна буде обрати комплекс вправ, за своїм рівнем фізичної підготовки, та отримати персонального тренера. В ролі віртуальних тренерів виступатимуть провідні українські зірки спорту і сцени. 

-Молодь зможе займатися під онлайн керівництвом відомих спортсменів. На майданчиках встановлять стенди-інструкції, де за допомоги смартфона можна обрати рівень складності і виконати комплекс вправ, за рекомендацією віртуального тренера. Мені здається це буде впливати на популяризацію спорту серед молоді і не тільки. Ідея полягає в тому, щоб дати змогу доступно і безкоштовно займатися спортом трьом поколінням – літнім людям, їх дітям та онукам, — розповів Олександр Старух.