Як вказав начальник Головного управління національної поліції Запорізької області Микола Лушпієнко, зараз, до того, як з’явиться врожай та почнеться рейдерство, саме час проводити профілактичну роботу.

«Треба вести профілактичну роботу, налагоджувати контакти з місцевою владою, з місцевими органами юстиції. Це все – ваші помічники. І як що на районному рівні, на рівні громад буде впроваджена така співпраця, випадків зазіхання на чужий врожай чи чужу землю стане набагато менше», — зазначив Микола Лушпієнко.

Одним з кроків протидії є збір районною владою інформації щодо можливих точок напруження. Більше уваги буде приділятися оформленню правовстановлюючих документів на землю.

Крім того, Олександр Старух ініціював створення антирейдерських штабів в межах нових укрупнених районів.

«На кожне поле людей з автоматами не вистачить. Нам сьогодні треба думати над тим, як зберегти мир і порядок на територіях. Ініціатива має надходити знизу. Тому пропоную формалізувати роботу штабів в межах нового адміністративного поділу нашої області, об’єднати у них всі органи і зацікавлені сторони, встановити чіткий і постійний формат спілкування», — зазначив очільник області.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *