Сьогодні голова облдержадміністрації Олександр Старух перебуває з робочим візитом у Бердянську. Серед пунктів плану – перевірка об’єктів, що реалізуються в рамках програми Президента України «Велике Будівництво».

Одним з таких є  приймальне відділення Бердянського територіального медичного об’єднання, яке стало одним з дев’яти опорних відділень у Запорізькій області,  реконструйованих за президентською програмою. Бердянське ТМО визначено закладом І хвилі надання стаціонарної допомоги. У лікарні 250 ліжок виділено для хворих на COVID-19, з них заповнено 95 ліжок. Придбано 28 апаратів ШВЛ, з яких 7 зайнято пацієнтами.

Під час візиту до лікарні Олександр Старух розкритикував  низькі темпи робіт та невміння керівництва міста  оперативно оформити дозвільну документацію і ввести в експлуатацію дороговартісне обладнання, закуплене за кошти державного бюджету.

На сьогодні одне з головних завдань — це завершення капітальних ремонтів перехідних минулорічних об’єктів. Насамперед, це  приймальні відділення опорних лікарень. Наразі роботи активізовано, на декількох територіях ми наближаємося до фінішу. Маємо не збавляти темпів, бо лікарні повинні працювати на всю потужність, а медичне обладнання не простоювати, а рятувати життя людей. Особливо це стосується курортної зони, куди влітку приїздить багато відпочиваючих. Громадяни мають, за необхідності, своєчасно отримувати медичну допомогу, — наголосив Олександр Старух.

На сьогодні всі ремонтні роботи завершено, встановлено обладнання, очікуються дозвільні документи на його використання на введення в експлуатацію.  За попередніми даними, вже цього місяця приймальне відділення прийме перших пацієнтів.