Проти ночі 2 серпня соцмережі Запоріжжя охопила тривожна новина – в районі проспекту Металургів палає величезна пожежа, яку видно з багатьох куточків місця. Першим офіційний коментар стосовно надзвичайної ситуації дав голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, який одразу прибув на місце події:

Зараз знаходжуся на місці масштабної пожежі житлового будинку по вулиці Сержанта Медведєва, 7 у м. Запоріжжі. На місці надзвичайної події працюють чотири бригади пожежників, МЧС, поліція та швидкі. Пожежники наразі борються з вогнем, пожежу ще не локалізовано.
Дані про постраждалих оновлюються. Запорізька обласна державна адміністрація готова надати тимчасове житло у разі необхідності.
Постраждалі від пожежі люди будуть тимчасово розселені в гуртожиток педагогічного коледжу. Увага‼️Штаб консолідації постраждалих знаходиться у школі #66 вул. Рекордна,1
Нажаль, стало відомо про одного постраждалого, співробітника МНС, якого наразі направлено до міської лікарні №5
Оперативно  спрацювали  пожежні загони на чолі с генералом Олексієм Лєпським. Дякуємо! Один рятувальник зазнав отруєння. Бажаємо швидкого одужання!

Близько опівночі колова ЗОДА повідомив, що основні осередки пожежі було локалізовано. Як розповіли у МНС для ліквідації надзвичайної ситуації було задіяно майже шістдесят рятувальників, 15 пожежних машин та вісім цистерн.

Причини загоряння з’ясовують, за попередніми версіями стався вибух газу.

Як розповіли місцеві мешканці, напередодні на даху тривали ремонтні роботи, а безпосередньо перед пожежею прогримів вибух.