У Спеціалізованій медико-санітарній частині Енергодару завершується капітальний ремонт першого поверху приймально-діагностичного відділення. На сьогодні ремонтні роботи перебувають на завершальному етапі, їх виконано на 99%. Проте, в ході перевірок виявилась потреба у виконанні додаткових робіт щодо ремонту кабінетів для комп’ютерної томографії та рентгену. Наразі тривають тендерні закупівлі на виготовлення проєктно-кошторисної документації.

Приймальне відділення в енергодарській СМЧ реконструювали в рамках програми Президента України “Велике будівництво”. Всього в області таких відділень дев’ять. На 5 об’єктах ремонтні роботи завершено – у Мелітополі, Василівці, Бердянську, Пологах та Запорізькій обласній лікарні.

На 4 об’єктах роботи виходять на фінішну пряму – це Токмак, Енергодар та 2 міські лікарні м. Запоріжжя: №9 та міська лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги.

За державними будівельними вимогами приймальні відділення мають бути інклюзивними, мати спеціальний в’їзд для інвалідних візків та необхідне медичне обладнання.