Сучасні системи ультразвукової та рентгенівської діагностики, отримали лікарні двох великих міст Запорізької області – Бердянська та Енергодару. Устаткування було придбано державним коштом, і стане частиною оновлених відділень екстреної та невідкладної медичної допомоги, які реконструюють у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Особливість новітніх апаратів УЗД та рентгенівської діагностики в їх мобільності. Системи будуть використовувати для швидкої і якісної діагностики при травматологічних, невідкладних і спеціалізованих обстеженнях. Особливо цінним є те, що системи мобільні, їх можна перемістити в палату до пацієнтів, які не здатні пересуватися.

8 рентгенівських діагностичних систем Calypso F MTOes і 5 ультразвукових діагностичних систем ARIETTA Prologue направлені в лікарні міст Токмак, Мелітополь, Енергодар, Василівка, Пологи, Бердянськ і Запоріжжя.

6 травня  їх було передано з території обласної клінічній лікарні за участі заступниці голови облдержадміністрації Злати Некрасової та директора Департаменту охорони здоров’я Олексія Кулинича.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *