Наприкінці травня поточного року в Мелітополі представили оновлений пологовий будинок. Загальна вартість робіт з реконструкції склала 63 млн 150 тис. грн.. За ці кошти будівля отримала нове життя – було повністю замінено комунікації, проведено утеплення фасаду, з’явилися  сучасно обладнані та комфортні зали для сімейного перебування, операційні, палати інтенсивної терапії, їдальня, кімната виписки, було облаштовано навколишню територію медичного закладу.

1 липня в капітально оновленому пологовому будинку народилося п’ятеро дітей — три хлопчика та дві дівчинки. Привітали породіль та новонароджених запоріжців почесні гості, які цього дня інспектували у Мелітополі об’єкти «Великого будівництва» — Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, його заступник Іван Лукеря, голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух.

Олексій Чернишов поцікавився у жінок, наскільки комфортно їм було народжувати в оновленому пологовому будинку. Всі мами одноголосно запевнили: новими умовами задоволені та подякували за можливість перебувати в один з найважливіших моментів життя в комфорті.