Фонд держмайна України оприлюднив список нерухомості, доступної для малої приватизації у Запорізькій області. В їх число увійшли 19 об’єктів, більшість з яких — нежитлові будівлі.

У переліку є унікальні споруди, наприклад, історична будівля в місті Оріхів, за адресою вул. Шевченка.  Кілька століть тому в Оріхові  мешкала потужна громада менонітів колоністів. За цих часів у місті появилися перші парові млини, лікарня, торговельні ряди, кінотеатр і красиві житлові будівлі, в тому числі і будівля, яка зараз виставлена на приватизацію. Згідно висновків науковців Українського державного інституту культурної спадщини, вона побудована вкінці 19 – на початку 20 століть.

Загальна площа  історичної споруди — 15387,6 кв.м, стартова ціна — 812 243 грн. Новий власник цієї старовинної, але добре збереженої, будівлі визначатиметься на прозорому онлайн-аукціоні, який заплановано на  25 травня .

Переглянути інші об’єкти, доступні для приватизації у Запорізькій області можна за посиланням. Фонд державного майна України запустив зручний сайт, де тепер можна знайти усі наявні пропозиції.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *