Цієї суботи на території національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила» , що на Мелітопольщині, відбувся легкоатлетичний марафон «RNZP. 5 вікендів «. Це третій захід серії забігів, запущених Запорізької облдержадміністрацією історичними місцями регіону. Масові забіги вже проходили у Василівці та Гуляйполі, цього разу любителів бігу приймав національний заповідник «Кам’яна могила». У забігу взяли участь понад 200 активістів, які подолали 1800 м,  старт дистанції дала ініціаторка заходу – заступниця голови Запорізької облдержадміністрації Злата Некрасова.

Долучилися до пробігу Мелітопольський міський голова Іван Федоров та його заступник Олександр Щербаков, депутат Запорізької обласної ради  Аскад Ашурбеков, керуючий справами виконкому Христина Євтушенко та голова Мелітопольської районної ради Сергій Прийма.

Участь у забігу окрім посадовців взяли провідні спортсмени та тренери обласних спортивних закладів. Окрім бігунів позмагатися забажали велосипедисти та любителі скандинавської ходьби.

Після фінішу на учасників забігу чекав приємний сюрприз — виступ артистів Запорізької обласної філармонії з програмою «Опера на скелі» та безкоштовна екскурсія по Національному історико — археологічному заповіднику «Кам‘яна Могила».