В Україні стартує масштабна програма Президента України Володимира Зеленського «25 спортивних магнітів», за якою до 2024 року в кожній області України буде збудовано багатофункціональний спортивний об’єкт. Головною особливістю таких спорткомплексів буде те, що там можна буде проводити всеукраїнські та міжнародні змагання з не менше ніж п’яти олімпійських видів спорту.

Ідея у тому, щоб у кожній області з’явився суперсучасний багатофункціональний спортивний об’єкт, який можна використовувати для потреб усієї країни. 25 магнітів планується побудувати за 4 роки, роботи стартували торік, і в нас вже є перші, дуже хороші результати, —  розповів в інтерв’ю журналу Mintrans заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко.

10 об’єктів зі списку «25 спортивних магнітів» вдалося завершити упродовж 2020 року. Наприклад, сучасний спорткомплекс «Олімпійські резерви» у Дніпрі, який відкрив свої двері в листопаді минулого року. Це простора крита 6-поверхова арена, побудована «з нуля» для олімпійських видів спорту.

Кирило Тимошенко розповів, що Президент Зеленський особисто цікавиться ходом робіт на спортивних об’єктах, запитуючи про їх стан у глав облдержадміністрацій і оглядаючи їх в ході поїздок.

Президент указав напрям, дав поштовх — і в регіонах одразу все заворушилося. Що більше людей отримують можливість якісно займатися спортом, то здоровіша нація, то менше навантаження на медичну галузь, — наголосив Тимошенко.