Під час візиту до Запоріжжя Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов оцінив темпи реалізації об’єктів президентської програми «Велике будівництво» на території області. За підсумками першого півріччя 2021 року Запорізька область навіть трохи перевиконала поставлені задачі,  реалізувавши роботи на об’єктах «Велбуда» більше ніж на половину.

Бачимо  виконання  52 %  запланованих робіт за програмою президента України «Велике будівництво». З такими темпами ми впевнені, що Запорізька обласна державна адміністрація  впорається за плановими показниками на цей рік. Постійно працює моніторингова група Мінрегіону, яка відповідає за контроль якості і темпи робіт. Кожен об’єкт контролюється, і кожен об’єкт програми «Велике будівництво» рівноцінний та важивий, і буде завершений. Цього  року  за програмою «Велике будівництво» буде здано  500 об’єктів інфраструктури. У  Запорізькій області це буде 14 об’єктів – 6 шкіл, 4 спортивні об’єкти, 2 дитсадка, 2 медичні заклади. І те що ми бачимо говорить про те, що ми встигаємо і фінансування робіт ведеться, — зазначив Олексій Чернишов.

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух підтвердив, що вже у липні в Запорізькій області буде здано в експлуатацію одну школу і один спортивний об’єкт, зведений в рамках «Великого будівництва», а також розповів що вже на  80 % виконані роботи ще у двох лікарнях Запоріжжя —  по №5 і №9.

— Хотів би подякувати центральній владі, ми отримали нещодавно соціально-економічну субвенцію у 120 млн грн. Міністерство розвитку громад та територій повністю  підтримало пропозиції нашого регіону. 60 млн піде на розвиток медичного хабу, поліклініку і інші заходи  в обласній лікарні. Вже проведи сесію обласної ради та розподілили ці кошти, — розповів голова ЗОДА.