За президентською програмою «Спортивні магніти України» та «Велике будівництво» у Мелітополі вже почали будувати сучасну льодову арену.

Сьогодні будівельний майданчик, під час робочої поїздки, відвідав голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух. Він зазначив, що  днями Уряд затвердив розподіл субвенції на розвиток спортивної інфраструктури між місцевими бюджетами на загальну суму 800 мільйонів гривень, 90 з яких отримає Мелітополь.

Міський голова Мелітополя Іван Федоров відзначив, що за умов вчасного фінансування, звести льодову арену планують до кінця цього року, наступного – візьмуться за внутрішні роботи.

Площа мелітопольської льодової арени — понад 1600 квадратних метрів, вона буде розрахована на 500 глядацьких місць. Вона розташована в зеленій зоні, а поруч сконцентрована вся спортивна інфраструктура (стадіон, басейн, ДЮСШ №1). Це дозволить спортсменам проходити загально фізичну  підготовку на будь-якому спортивному обладнанні.

В найближчі роки в Україні з’явиться  25 спортивних магнітів. В нашій області для реалізації проекту обрано Мелітополь, адже місто заздалегідь підготувало проект спортивної споруди.