Унікальну можливість першими пройтися верховою частиною вантового мосту, отримали сьогодні запорізькі журналісти. Разом з головою Запорізької ОДА Олександром Старухом, представники ЗМІ протестували перекриття вантового мосту.

Найбільший проєкт  програми Президента України «Велике будівництво»,  запорізькі мости, зводяться за графіком – підтвердили підрядники.

Ми разом з вами сьогодні пройшлися змонтованим мостом та на власні очі переконалися, що два береги Запоріжжя дійсно з’єднанні, — прокоментував візит Олександр Старух.

Зазначимо також, що вже відкрито рух з Хортицького району на острів Хортиця. Повністю закінчити будівництво запорізьких мостів будівельники обіцяють у другій половині 2022 року.

За словами представника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Олександра Горбаня, вже об’єднанні всі секції верхової частини Споруди №10. Йде монтаж тротуарної плитки. Після будівельники перейдуть до монтажу вантів. Наразі в Кривій Бухті вже в наявності 38 вантів. Найближчими днями довезуть ще 10 для повного комплекту. На цій частині мосту будівельники планують застосовувати тільки нові ванти, що мають сертифікат якості. Коли ванти змонтують розпочнеться повне опускання споруди на основу та фінальне покриття мосту асфальтом.