До 18 червня в Запорізькій області триває прийом проектів, які претендують на залучення державних коштів для реконструкції чи зведення об’єктів соціальної інфраструктури в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

Можливість для покращання шкіл,  дитячих садочків, спортивних залів та стадіонів, лікарень та інших закладів громадського значення мають будь які населені пункти України — нові правила використання коштів Державного фонду регіонального розвитку відкривають перспективи навіть для невеличких та віддалених громадах.

Віднедавна проекти можуть включати кілька черг та тривати два-три роки. З’являється можливість не тільки капітально відремонтувати старі будівлі, але й побудувати нові, цікаві та красиві об’єкти, — гаголосив голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух під час наради зі своїми очільниками.

Голова області порадив запорізьким громадам поквапитися, і скоріше оформлювати свої ініціативи. Кінцевий термін подачі проектів до обласної комісії – 15 червня. Після перевірки  та затвердження  на регіональному рівні,  їх має погодити Міністерство розвитку громад та територій.

Треба рухатися швидко, адже за державні гроші ми конкуруємо із іншими областями. Всі разом мають працювати на спільний результат. Але основна відповідальність – на керівниках громад.  Вони мають підготувати по-справжньому корисні для людей проекти та визначитись із обсягом співфінансування, — зауважив Олександр Старух.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *