За програмою президента України «Велике будівництво», минулого місяця було розпочато поточний середній ремонт дорожнього покриття на ділянці км 51+106 — км 69+888 автомобільної дороги Н-15 Запоріжжя — Донецьк. Це ділянка від річки Верхня Терса, що перетинає автодорогу, й до самої межі з Дніпропетровською областю.

Через те, що значна частина ділянок автодороги мала просідання асфальту, а також велику колійність, працівники підрядної організації виконують роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг». 

Станом на 2 вересня, з запланованих 18,8 км ремонту, підрядники вже виконали фрезерування зношеного дорожнього покриття на протяжності близько 15 км. На 12 км виконані роботи з укріплення основи методом регенерації.

На вже підготовлених ділянках, дорожники розпочали влаштовувати вирівнюючий шар дорожнього покриття. Укладання асфальту виконують вночі.

У Службі автомобільних доріг Запорізької області зазначають — на час ремонту, на окремих ділянках автодороги організовано реверсний рух. Тому водіїв просять з розумінням ставитись до тимчасових незручностей, та дотримуватись вимог дорожніх знаків.