4 червня, до Дня захисту дітей, Запорізька обласна державна адміністрація ініціює на острові  Хортиця майстер клас всесвітньо відомого режисера-мультиплікатора, Олега Маламужа.

Режисер українських мультиплікаційних фільмів “Викрадена принцеса” та “Мавка. Лісова пісня” проведе урок зі швидкого малюнка для півтори сотні вихованців  місцевих шкіл та інтернатів. Мета майстер-класу – протидія булінгу у закладах освіти.

«Друзі, 4 червня, до Дня захисту дітей, я і моя команда будемо в Запоріжжі на о Хортиця. На запрошення голови Запорізької обласної адміністрації, Олександра Старуха, ми візьмемо участь в програмі «Friendly-діалог».

Ця програма стане точкою входу в рішенні проблем буллінг в навчальних закладах області.

Ми будемо спілкуватися і малювати на тему дружби і здорових взаємовідносин. У проекті візьмуть участь понад 100 дітей.

Всі, хто приєднається до нас в цей день, стануть учасниками кліпу «Є інші варіанти», який ми створимо разом з нашою командою!», — розповів Олег Маламуж на своїй сторінці у Facebook

Захід відбудеться у кінному театрі, окрім занять з дітьми, Олег Маламуж проведе круглий стіл з викладачами малювання, обере найкращий цифровий малюнок на тему булінгу та подарує сертификатікат на свій навчальний курс у Києві.