Минулого року тих, хто правильно відповів на всі завдання тестів, було всього 8, цього року таких 15, плюс один випускник минулих років.

Які школи готують відмінників, та з яких предметів запорізькі діти мають найкращі знання, розповіла начальник управління з питань розвитку освіти департаменту освіти і науки Запорізької міської ради Наталя Вітковська, виданню «Запорозька Січ».

– Наші випускники відзначилися у знаннях з 5 предметів: англійська мова – 6 найвищих балів, математика – 4, фізика – 3, біологія – 2, хімія – 1. Причому двоє дітей склали одразу 2 тести на ЗНО на найвищий бал. Випускник ліцею «Логос» має 200 балів з хімії та фізики, а випускник 71 школи – з англійської мови та біології, – зазначила Наталя Вітковська.

Вона відмовилася називати прізвища, бо не має згоди на це дітей та їхніх батьків, проте школи вказала. Тест з хімії на максимальну кількість балів написав випускник ліцею «Логос».

З англійської мови найвищий результат ЗНО отримали по одному випускнику колегіуму №98, гімназії №6, гімназії №28, гімназії №71, ліцею «Перспектива» та випускник минулих років (на жаль, в департаменті освіти і науки немає даних, з якої він школи).

З математики на найвищий бал підготували своїх учнів в ліцеї №105, гімназії №28, ліцеї №99 та ліцеї №34.

Фізику на найвищому рівні викладають навчально-виховному комплексі №109, в ліцеї «Логос» та ліцеї «Перспектива».

2 учасники ЗНО-2021 склали біологію на найвищий бал: випускник колегіуму «Елінт» та гімназії №71.

Таким чином, цього року найбільш відзначилися гімназії №28 та №71, ліцеї «Логос» та ліцеї «Перспектива». У цих навчальних закладах по 2 200-бальники. До речі, минулого року ці школи теж фігурували серед тих, хто найкраще підготував своїх випускників до здачі ЗНО.

– У 2020 році в Запоріжжі було 8 випускників з найвищим балом ЗНО. 2 учні написали математику на 200 балів (гімназія №28, ліцей №99), 3 найвищих результати з англійської (гімназія №31, ліцей №62, класичний ліцей), 3 випускники відзначилися своїми результатами з тесту по хімії (ліцей «Перспектива», ліцей №62, ліцей №99), – розповіла Наталя Вітковська.

За її словами, рейтинги шкіл Запоріжжя будуть складатися в серпні, після того, як отримають всі остаточні дані по результатах цьогорічного ЗНО.