Президент України Володимир Зеленський у рамках робочої поїздки до Запоріжжя зустрівся з послами країн «Великої сімки»

Участь у круглому столі взяли Пан Етьєн де Понсен (Франція), Мелінда Сіммонс (Велика Британія), Лариса Ґаладза-Кронін (Канада), П’єр Франческо Дзадзо (Італія), Тимчасовий повірений у справах Бертрам фон Мольтке (Федеративна Республіка Німеччина), тимчасова повірена у справах Крістіна Квін (США), заступник голови Представництва ЄС в Україні Ремі Дюфло, тимчасовий повірений у справах України Кадзая Оцука (Японія).

Під час робочої поїздки до Запоріжжя провів робочий ланч з главами дипломатичних представництв країн «Великої сімки». Обговорили питання мирного врегулювання на Донбасі, реформи і трансформацію України, — написав Президент України Володимир Зеленський на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

Під час свого візиту у Запоріжжя Володимир Зеленський також порушував питання повернення територіальної цілісності України.

Війна на Донбасі є викликом, який Україні необхідно подолати заради миру в майбутньому, — заявив Президент України Володимир Зеленський, звертаючись до курсантів військових ліцеїв в день прийняття присяги на острові Хортиця.

Президент України зазначив, що сьогодні на Хортиці присутні і ліцеїсти Луганського військового ліцею, який був знищений у 2014 році. Він висловив упевненість, що відновлення цього навчального закладу — справа часу.

Прийде день, коли ви зберетеся у відновленому Луганському військовому ліцеї в мирний час, під синьо-жовтим прапором України, згадайте цей день. І обов’язково посадіть паросток дуба з Хортиці. І будете збиратися, я впевнений, щороку після випуску: без втрат, тим же складом, або навіть більшим — разом з вашими батьками або разом з вашими дітьми, розповідаючи їм, як починали шлях захисників України — держави, яка не задивляється на чуже, але захищає і завжди повертає своє, — сказав Володимир Зеленський.