Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух сьогодні провів виїзну зустріч з журналістами, у центрі масової вакцинації в торгівельному центрі City-mall. Він зазначив, що область нарощує темпи вакцинації, втім необхідно звернути увагу на покращення показників серед окремих груп населення, зокрема педагогів.

Олександр Старух зауважив, що в найближчі тижні значна частина уваги буде приділена імунізації освітян, оскільки новий штам вірусу для них найбільш небезпечний.

Як ви знаєте, ситуація із поширенням нового штаму хвороби складна. За словами медиків, вірус особливо швидко поширюється серед дітей. Однак найбільше від нього страждають люди середнього та старшого віку. Тому зараз значну частку уваги приділимо вакцинації освітян, які найбільше контактують з дітьми, – зазначив посадовець

Натомість, спостерігаються високі темпи вакцинації серед медиків. Щеплення від COVID-19 вже зробили три четверті представників цієї професії. Зі стартом нового етапу вакцинальної кампанії зробити щеплення може кожен охочий, незважаючи на свою приналежність до певної групи населення.

Я звертаюсь до всіх з проханням поставитися відповідально до питання вакцинування. Бо потім, коли ситуація загостриться, доведеться вводити локдаун, зупиняти всю економіку. На жаль, ми вже маємо такий досвід, і щоб не повторити його, потрібно завчасно пройти щеплення – потурбуватися про своє здоров’я і безпеку рідних, – звернувся до мешканців області  Олександр Старух.