В Запорізькій області триває реконструкція приймальних відділень опорних лікарень регіону. Нажаль не всі громади встигають здати об’єкти в заплановані терміни. З дев’яти відділень фактично завершено будівельні роботи у п’яти. Однак частина відремонтованих медзакладів ще не працює, а перебуває у стані введення в експлуатацію. Про це розповів заступник голови облдержадміністрації Едуард Брутман вчора під час Дня громад.

Зокрема є багато питань по приймальному відділенню енергодарської лікарні, де фіксується низька якість проведених робіт. Крім того на дофінансування з місцевого бюджету чекають приймальні відділення міста Запоріжжя.

Голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух доручив керівникам райдержадміністрацій взяти під особистий  контроль питання якнайшвидшого завершення реконструкції відділень. Очільник області наголосив, що держава зі свого боку надала всі необхідні для цього ресурси. Тому черга територій взяти на себе відповідальність і відкрити приймальні відділення для людей до кінця цього року.

 Вже більше року триває оновлення медзакладів. На кожній території своя історія, свої труднощі. Але треба рухатись вперед. Коли до нас в гості приїздить Міністр регіонального розвитку чи представники європейських організацій-донорів, важливо демонструвати гарні приклади спільної роботи. В тому числі, щоб аргументувати наші фінансові потреби на наступний рік, — зауважив Олександр Старух.