У Мелітополі запрацювала «школа майбутнього», саме так називають в місті оновлену в рамках “Великого будівництва” загальноосвітню школу I-III ступенів № 15. Ремонт розпочали рік тому, а вже 1 вересня заклад відкрив свої двері для школярів.

Школа розрахована на 1000 учнів. Тут створили яскраву і комфортну інфраструктуру, щоб дітям було цікаво ходити в школу — зручний гардероб, функціональний медпункт, куточки для відпочинку, їдальня з сучасним обладнанням. Оновилися актовий і спортивний зали, з’явився лінгафонний кабінет, спортивні майданчики з сучасними футбольними і волейбольними полями, «зелені» класи (на відкритому повітрі) для навчання під час карантину. Всі класи мають інтерактивні дошки, мобільні парти і стільці, що дозволяють регулювати висоту під зріст дитини. Весь простір безбар’єрний з урахуваннями вимог інклюзії.

Школа орієнтується на сучасні технології і сучасні методи освіти —  в цій школі будуть викладатися сучасні дисципліни, щоб в майбутньому випускники цієї школи змогли реалізувати себе в IT-сфері