Тривають роботи зі зведення мостових переходів у Запоріжжі. Флагман президентської програми «Велике будівництво» представляє собою складний комплекс з автомагістралі протяжністю 9 км, 6 розв’язок, 26 штучних споруд і 4  позакласних мостів. Одним з об’єктів комплексу є шляхопровід  під залізничними коліями, по вулиці Тюленіна — споруда № 18. Як розповіли у Службі автомобільних доріг Запорізької обаласті,  на існуючому насипу наразі мостобудівники будують залізничний шляхопровід, під яким буде проходити автотранспортна магістраль (заїзд на вантовий міст).

Як виглядатиме ця споруда буде після будівництва, візуалізували у компанії Framestock Footage. На відео відображено загальний вид шляхопроводу. На ньому показано, як буде проходити дорога під залізницею та куди вона веде. Але, на відмінність від моделі на відео, по завершенню будівництва по факту дорога матиме більше смуг руху транспорту.

Роботи тривають в активному темпі. Так, на сьогодні підрядники вже забетонували 47 буронабивних паль та виконують роботи з влаштування наступних. Всього планується 66 шт.