Будівництво мостових переходів у Запоріжжі відбувається за графіком. Попри інцидент з краном «Захарій» роботи ведуться цілодобово.

Великий обсяг робіт проводять в Кривий бухті, де збираються секції для вантового мосту. Вже готові чотири конструкції прольоту мостових переходів. Незабаром завершать спорудження п’ятої, а всього буде шість конструкцій.

default

Мостобудівники також виконують роботи одночасно на дев’яти спорудах мосту. Уже завершено другий етап поздовжнього насування секції на опори низової частини балочного мосту з боку острова Хортиця. Розпочато роботи зі збору секції №3 прогонової будови споруди. Також там виконують роботи з монтажу опалубки і армування для влаштування плити проїжджої частини. На споруді № 18 — це шляхопровід під. залізничною колією — мостобудівники почали роботи з монтажу страхувальних пікетів.

default

На спорудах № 16 (з’їзд з вантового моста), № 6 (шляхопровід над кільцем на о. Хортиця), № 3Н (підхід до низової частини балочного мосту) і № 10н (низова частина вантового мосту) триває накопичення металоконструкцій на будівельних майданчиках.

Накопичують металоконструкції і на будмайданчику споруди № 9 — підхід до низової гілки вантового моста з боку острова Хортиця. Також, на цій споруді ведуться роботи по монтажу чотирьох тимчасових опор.

Підрядники запевняють, що  флагман президентської програми «Велике будівництво» буде вчасно зданий в експлуатацію.

default

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *