Сьогодні відбулася всеукраїнська онлайн-конференція, де обговорювали реконструкцію спортивних інтернатів та ДЮСШ в рамках президентської програми «Велике будівництво». Загалом  планується реконструкція 1580 дитячих спортивних шкіл, 350 стадіонів, 21 спортивного інтернату та 10 000 спортивних площадок. У 2021 році на ці потреби передбачене 5,6 млрд грн.

У Запоріжжі визначилися з переліком об’єктів, які буде відремонтовано в першу чергу. Це обласна спеціалізована спортивна школа-інтернат та 10 дитячо-юнацьких спортивних шкіл (ДЮСШ «Україна», школа важкої атлетики ім. Л. І. Жаботинського, легкої атлетики «Металург», гандболу, вільної боротьби та дзюдо, баскетболу, художньої гімнастики, ДЮСШ ім. Ю.Лагутіна, спортивної гімнастики та ДЮСШ з футболу «Металург»). 

Першим кроком стане реконструкція мініфутбольного майданчика  у обласній спеціалізованій спортшколі-інтернаті.  На виготовлення проектно-кошторисної  документації з обласного бюджету вже виділено 700 тис грн.

Створювати спортивні об’єкти необхідно не лише у Запоріжжі. Будувати сучасні спортивні шкіл важливо і у Мелітополі, і в Бердянську, і в Енергодарі – для всіх мешканців Запорізької області. Необхідно об’єднати зусилля влади і тренерів та разом виховувати чемпіонів!, — відзначив Олександр Старух