Щороку з початком літа на автошляхах України обмежують рух великовагових транспортних засобів у денну пору. Це роблять для збереження автомобільних доріг загального користування. Заборона стосується транспортних засобів, фактичною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.

З 1 червня заборона діятиме і на території Запорізької області.  Про необхідність дотримання цих обмежень на території Запорізької області, нагадав голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух. Він зазначив, що в області за програмою «Велике будівництво»  потужними темпами відновлюються автодороги, і наразі дуже важливо розумно ними користуватися.

Наша задача, не тільки збудувати дороги, але й зберегти їх! Кілька добре навантажених вантажівок можуть знищити дорогу вартістю в мільярд. Контролювати перевізників на всіх дорогах не вистачить людей. Тож зараз ми з правоохоронцями розробляємо систему, аби громадяни могли передавати інформацію про порушників вантажного режиму за допомогою месенджерів – вайбера, чи телеграм. Побачив – зняв на відео, чи фото, і відправив правоохоронцям, — розповів Олександр Старух.