Сьогодні, 24 серпня, на території Національного заповідника “Хортиця” за участі керівництва облдержадміністрації відбувся святковий забіг, присвячений до Дня Незалежності України — «30 років. Спортивні та незалежні».

Учасники долали дистанцію у 2 км —  від комплексу «Запорізька січ». Забіг символічно фінішував на Кургані Єдності, біля найбільшого флагштока області, який був реконструйований в рамках реалізації програми Президента “Велика реставрація”, та де учора піднявся найбільший прапор в регіоні.

Участь у забігу взяли заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова, бронзова призерка Олімпійських ігор 2012 у Лондоні Олеся Повх, провідні спортсмени, тренери спортивних закладів області, представники спортивної спільноти та всі бажаючи.

Ми вирішили розпочати День Незалежності спортивним заходом, адже сьогодні саме здоров’я громадян є головною цінністю країни, запорукою її економічного зростання і щасливого майбутнього.  У 30-ту річницю Незалежності України Президент започаткував національну програму «Здорова Україна», яка залучатиме українців до занять фізичною культурою, оздоровчою руховою активністю, масовим спортом. У Запорізькому регіоні ми активно впроваджуємо кожну спортивну ініціативу! – привітав учасників забігу голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух.