Директор Департаменту охорони здоров’я ЗОДА Олексій Кулинич розповів журналістам про особливості вакцинальної компанії на Запоріжжі. Зокрема, зазначив, що сьогодні в області наявні три види вакцин. Громадяни в пунктах масового щеплення можуть обрати будь-яку, але попередньо варто ознайомитися з кожною та обговорити це питання зі своїм сімейним лікарем, адже в залежності від особливостей здоров’я краще обрати якийсь конкретний варіант.

-Люди можуть обирати, але не потрібно це робити просто так і щепитися вакциною, яка просто більше сподобалася. Попередню варто почитати про кожен препарат і, якщо є якісь побоювання, проконсультуватися з сімейним лікарем, щоб обрати ту вакцину, яка дійсно найкраще підходить Вам, – підкреслив Олексій Кулинич.

Керівник Департаменту повідомив, що в області достатньо вакцин. Всі вони сертифіковані та діють. Кожен препарат зберігається та транспортується до пунктів щеплення з дотриманням всіх необхідних температурних вимог.

Станом на сьогодні, 20 липня, в Запорізькій області щеплено 86 786 осіб, в т.ч. мають одне щеплення 39 388 осіб, закінчили вакцинацію (отримали 2 щеплення) – 47 398 осіб.

Вакциною Ковішилд здійснено 22 493 щеплень, Короноваком –34 150, Комірнаті (Пфайзером) –47 466, Астра-Зенекою  – 30 075.