Заступник голови Запорізької облдержадміністрації Злата Некрасова провела зустріч с тренерами обласних спортивних шкіл. Обговорювали нагальні проблеми спортивної галузі регіону. Одним з пріоритетних питань спортивні керівники назвали рівень заробітних плат, відсутність надбавок за фах, та премій провідним спортсменам і тренерам.

—  Тренери мають отримувати,  те що їм належить, — зазначила заступниця голова ЗОДА Злата Некрасова,  — На найближчу сесію обласної ради ми виносимо питання про премії олімпійцям, на надбавки тренерам за фах. Також обласна влада написали лист на Міністерство молоді і спорту,  аби зробили ці надбавки обов’язковими, щоб наступного року при формуванні обласного бюджету ми могли їх захистити.

Ще одним пунктом обговорення стало відновлення діяльності обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру, поки що у вигляді спеціального кабінету спортивної медицини на базі Обласної клінічної лікарні.

Також Злата Некрасова розповіла очільникам спортивних шкіл, що сьогодні відбулася виїзна нарада голови ЗОДА Олександра Старуха з підрядником, який виконує реконструкцію обласної ШВСМ. Обласна рада докладе максимальних зусиль, аби роботи на першій черзі реконструкції школи, яка включає в себе басейн та зал дзюдо, було завершено до кінця року. 

Крім того, директорам комунальних спортивних закладів запропонували подавати проекти на будівництво спортивних майданчиків, адже Запорізька область бере участь в пілотному проекті з розбудови спортивної інфрастуктури, який передбачає будівництво 175 спортивних майданчиків, вартістю від 300 до 500 тисяч.