Сьогодні у Запоріжжі триває засідання третьої позачергової сесії Запорізької обласної ради восьмого скликання. На початку засідання голова Запорізької облдержадміністрації Олександр Старух, повідомив що область отримала 120 млн грн державної субвенції, на розвиток соціально-культурної сфери.

60 мільйонів буде направлено на реконструкцію плавального басейну Запорізької обласної школи вищої спортивної майстерності, ще 60 млн грн — на оновлення будівлі та поліклініки обласної клінічної лікарні, які реконструюються за програмою «Велике будівництво».

Також область отримала низку інших субвенцій на розвиток медицини, соціальний захист та інформаційну сферу. Зміни до обласного бюджету мають затвердити депутати.

-Центральна влада працює ефективно. У Києві бачать, коли нам не вистачає, і  виділяють додаткові кошти. Від нас, в свою чергу, вимагається прискорене прийняття рішень, щоб не втрачати час з освоєнням цих додаткових фінансових надходжень,  — зазначив Олександр Старух.

Також облдержадміністрація запропонувала депутатам виділити із резервного фонду обласного бюджету 10 млн грн на проєктування інвестиційних пропозицій майбутніх років. Їх має профінансувати Європейський інвестиційний банк на загальну суму близько 1,5 млрд грн.  Це дасть потужний поштовх соціально-економічному розвитку області.