В рамках програми президента Володимира Зеленського  «Здорова Україна», наступного року буде капітально відремонтовано 100  дитячо-юнацьких спортивних шкіл по всій країні.  У запорізькій області в цю програму потраплять десять закладів.

Ремонти робитимуть на умовах спів фінансування — 97% коштів виділить державний бюджет, а 3% — обласний. Запорізька область отримає від держави на реалізацію цих проектів орієнтовно  500 млн гривень. Про це розповів сьогодні рід час брифінгу голова Запорізької облдержадміністрації Олександр  Старух.

Оновлення очікує  на ДЮСШ «Україна», школу важкої атлетики ім. Л. І. Жаботинського, легкої атлетики «Металург», гандболу, вільної боротьби та дзюдо, баскетболу, художньої гімнастики, ДЮСШ ім. Ю.Лагутіна, спортивної гімнастики та ДЮСШ  «Металург».

Відбирали школи для ремонту за якісними показниками – кількість учнів, популярність виду спорту, успішність на національних та міжнародних  стартах, статус тренерів.

Також за програмою «Здорова Україна» відремонтують всі спеціалізовані спортивні школи-інтернати. У запорізькому інтернаті зміни почнуться вже цього року – обласна рада вже виділила кошти для проектування на його території багатофункціонального стадіону.