В Одесі цими днями  проходить Друга щорічна конференція у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ). Кожен регіон представляє результати своєї роботи щодо впровадження проєктів із відновлення соціальної інфраструктури, реалізованими за підтримки Європейського інвестиційного банку та ПРООН. Основна мета конференції – представлення результатів впровадження проєктів із відновлення соціальної інфраструктури та нагородження найкращих із них за номінаціями.

Одразу три проекти, реалізовану у Запорізькій області, стали лауреатами цього конкурсу.

В категорії освіта: Капітальний ремонт загальноосвітньої школи I-III ступенів № 15 (вул. Гризодубової, 54, м. Мелітополь, Запорізька обл.)

В категорії «турбота про дітей» — Реконструкція будівель дитячого садка КЗ «ЗДО ясла-садок «Сонечко» комбінованого типу» (вул. Цвітна,8, м. Гуляйполе, Гуляйпільського району Запорізької області).

В категорії культура –  Капітальний ремонт Палацу культури залізничників, вул. Чайковського, 61, м. Мелітополь, Запорізька обл.

Реалізація всіх проєктів здійснювалася  в межах Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (НКПВУ) від Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Програма реалізується Міністерством розвитку громад та територій України разом з органами місцевого самоврядування за технічної підтримки Програми розвитку ООН в Україні (ПРООН).